Publicat 17 Mar 2017 | Reactualizat 27 Mar 2017 | Expiră 17 Apr 2017

Consultant Vanzari - CLUJ

3 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare.

Descrierea jobului

Cerinte:

-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Nivel studii: cel putin nivel liceal, preferabil studii universitare finalizate
-Posesor permis de conducere categ. B
-Disponibilitate la deplasari si program prelungit
-Cunostinte de limba Engleza, nivel conversational (cunoasterea de alte limbi straine prezinta un avantaj)

Responsabilitati :

-Promovarea si vinderea produselor firmei
-Intocmirea de oferte si calcularea necesarului de materiale .
-Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei din departamentul de vanzari si din departamentele adiacente
-Intocmeste documente aferente vanzarii

BILKA este o companie la nivel national, 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, system pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale. BILKA este numarul 1 in topul producatorilor romani de acoperisuri.

Consultant Vanzari - CLUJ  -  Bilka Steel