Publicat 19 Mai 2017 | Reactualizat 27 Mai 2017 | Expiră 19 Iun 2017

Consultant Vanzari - Brasov - Limba Bulgara

2 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare,negociere si vanzare.

Descrierea jobului

Cerinte:

-Cunostinte de limba Bulgara
-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Nivel studii: cel putin nivel liceal, preferabil studii universitare finalizate
-Posesor permis de conducere categ. B
-Disponibilitate la deplasari si program prelungit

Responsabilitati :

-Promovarea si vinderea produselor firmei
-Intocmirea de oferte si calcularea necesarului de materiale .
-Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei din departamentul de vanzari si din departamentele adiacente
-Intocmeste documente aferente vanzarii

BILKA este o companie 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, sIstem pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale. In cei 10 ani de activitate, BILKA a acoperit peste 150.000 de case, fiind lider pe piata de acoperisuri din Romania inca din anul 2012.

Consultant Vanzari - Brasov - Limba Bulgara  -  Bilka Steel