Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 22 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Consultant vânzări pe piața Germana, Italiana si Poloneza

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- angajam si studenti;
- cunoștințe de limba germana, italiana si poloneza; comunicare fluentă;
- cunoștințe minime de operare PC;
- abilități de comunicare și relaționare cu clienții, organizare, eficient în rezolvarea problemelor;

Descrierea jobului

- contactarea telefonică a potențialilor clienți (companii juridice) dintr-o baza de date existentă;
- negocierea prețurilor și vanzarea produselor;
- menținerea unei bune colaborări cu fiecare client în parte;

Beneficii:
- avansare în carieră;
- condiții moderne de lucru;
- salariu atractiv si motivant;
- după 3 ani de lucru, calculatorul se oferă gratuit;
- cursuri business / workshop-uri;
- team building;
- program de lucru de la 10 la 19 (Luni-Vineri);

Compania Devarti SRL este specializată în vânzări de produse electronice online, în mare parte pe piața europeană.

Expirat
Consultant vânzări pe piața Germana, Italiana si Poloneza  -  Devarti SRL