Consultant Turism

Les Vacances SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu 3000 - 4500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim o persoana care sa cunoasca piata de produse turistice si sa aiba o experienta de minim 1 an in domeniu.

Competente pe care le cautam la un candidat:
-experienta de lucru in sistemele specifice industriei turistice
-abilitati foarte bune de comunicare
-persoana ordonata si organizata
-sa cunoasca limba engleza
-persoana pasionata de calatorii
-cunostinte utilizare PC, Internet si Microsoft Office
-cunostinte de lucru in platforma de ticketing AMADEUS (nu este o conditie obligatorie)

Descrierea jobului

-Intocmirea ofertei care sa contina produse turistice interne si externe conform solicitarii clientului
-Rezervari si emiteri bilete avion
-Rezervari hoteliere in sisteme GDS sau alte platforme online
-Intocmirea documentelor necesare (contract, vouchere calatorie)
-Respectarea procedurilor de lucru
-Consilierea clientilor si dezvoltarea unei relatii de incredere

Beneficii:
-Bonusuri
-Participarea la info trip-uri
-Reduceri pentru vacantele personale
-Mediu placut de lucru

Terox Travel este o agentie ce ofera o intreaga gama de servicii destinate atat companiilor cat si pasionatilor de travel oferind solutii personalizate, smart si eficiente in functie de buget si cerinte. Punem suflet in fiecare proiect si comunicam cu clientii nostri pentru a le oferi o experienta cat mai placuta.

Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022