Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 01 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Consultant turism

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Christian Tour isi mareste echipa! 😊
Daca detii experienta de minim 1 an in vanzari/turism sau esti absolvent al Facultatii de Geografie, ne-am bucura sa te cunoastem si sa devenim colegi.
Atitudinea pozitivă, ambitia, spiritul competitiv, dorinta de a face performanta, spiritul de echipă sunt calitati umane pe care le apreciem, în mod deosebit, în cadrul echipei noastre.

In plus, este necesar sa ai si urmatoarele:
• Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
• Abilitati de vanzari si negociere;
• Orientat catre identificarea solutiilor ideale pentru client (abordare logica, analitica);
• Excelente abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

• Intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
• Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice;
• Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
• Rezervarea serviciilor turistice si biletelor de avion solicitate;
• Urmarirea derularii actiunii turistice;
• Intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;
• Deservirea cu promptitudine si profesionalism a fiecarui client sau potential client.

BENEFICII:
• Mediu de lucru tanar si competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica;
• Traininguri specifice pentru fiecare proiect, respectiv traininguri individuale pentru dezvoltarea profesionala/personala;
• Teambuilding-uri periodice si activitati periodice realizate impreuna cu echipa;
• Posibilitati de promovare in cadrului grupului Christian Tour Group;
• Pachet salarial motivant in functie de experienta;

Infiinţată in anul 1997, Christian Tour este astazi unul dintre cei mai mari operatori de turism din România. De-a lungul celor 22 de ani de activitate, am acumulat o vastă experiență şî know-how în organizarea vacanțelor, iar compania şi-a dezvoltat în mod constant și sistematic poziția sa pe piața turistică. Astăzi, Christian Tour acoperă toate segmentele de turism organizat, se bucură de încrederea a peste 1.500 de agentii partenere și organizează vacanţele a peste 250.000 de turişti in fiecare an.

Expirat
Consultant turism  -  Christian Tour