Publicat 07 Ian 2013 | Reactualizat 04 Feb 2013 | Expiră 08 Feb 2013

CONSULTANT TURISM SI EVENIMENTE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare de specialitate (turism, economie);
Experienta de lucru cu sistemele de rezervari;
Experienta in crearea de pachete turistice intern si extern;
Experienta in crearea ofertelor pe diferite destinatii;
Abilitati de negociere;
Posesor permis conducere cat. B cu cel putin 3 ani experienta;
Cunostinte avansate de limba engleza;

Descrierea jobului

Furnizeaza solutii pentru servicii de cazare, rezervare bilete avion;
Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Promovarea serviciilor si produselor catre clienti;
Mentine si dezvolta relatiile de colaborare cu furnizorii directi;

Companie axata pe segmentul de calatorii de afaceri si managementul evenimentelor.

Expirat
CONSULTANT TURISM SI EVENIMENTE  -  CONTUR MANAGEMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles