Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 03 Sep 2019

CONSULTANT TURISM FLY4TRAVEL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, dornica de afirmare intr-o echipa tanara.
Experienta in turism si/sau in domeniul vanzarilor directe.
Cunoasterea parti operationale din cadrul unei agentii de turism.
Flexibilitate si atentie la detalii.

Descrierea jobului

Asistarea clientilor si oferirerea de suport in alegerea vacantei dorite.
- Redacteaza oferte personalizate pentru clienti.
- Raspunde pentru operarea si desfasurarea contractelor turistice;
- Asigura suport clientilor existenti.
- Verifica si solutioneaza in limita competentelor reclamatiile clientilor.
- Studii superioare de specialitate in domeniul turismului.
- Constituie avantaj cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala( germana).
- Suport tehnic si de specialitate in relatia cu clientul.
- Bonus in functie de realizari.
- Cursurile de specialitate/vanzari.
- Salariu + bonus + decontarea transportului

Fly4Travel Agentie Touroperatoare - Punct de lucru OTOPENI, Strada Polona.

Expirat
CONSULTANT TURISM FLY4TRAVEL  -  AG TDS LOGISTIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles