Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

CONSULTANT TEHNIC-FLEET MANAGEMENT

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In ceea ce priveste Educatia, Cunostintele si Calificarile necesare, persoana pe care o cautam are:
Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office la nivel mediu
Experienta pe partea de negociere - ofertare;
Studii superioare;
Cunostinte de limba engleza;
Cunostiinte de mecanica auto generale

Ca Persoana, cautam pe cineva care are:
Abilitati foarte bune de negociere si relationare cu clientul;
Atitudine proactiva la noutate si dezvoltare;
Capacitate de organizare, planificare;
Abilitati bune de comunicare;
Atentie la detalii;
Orientare spre rezultate;
Abilitati de munca in echipa.

Descrierea jobului

Principalele atributii, vor fi:
Preia comenzi de la clienti;
Identifica piesele de schimb echivalente cu ajutorul programului de identificare piese;
Intocmeste oferta de reparatie si normarea operatiilor cu ajutorul softului dedicat;
Calculeaza devizii de reparatii si le gestioneaza;
Propune si implementeaza sisteme de imbunatatire a proceselor de lucru in cadrul departamentului;
Colaboreaza cu departamentul de Contabilitate pentru facturarea si urmarirea incasarii comenzilor.
Beneficii:
Salariu fix + bonusari acordate trimestrial si anual in functie de performantele obtinute.
Alte beneficii specifice companiei

Inter Cars Romania SRL, companie multinationala, membra a unui puternic grup european, lider de piata pe segmentul distributiei de piese pentru autoturisme/camioane/vehicule comerciale, echipamente service s.a. cu peste 60 de filiale la nivel national.

Expirat
CONSULTANT TEHNIC-FLEET MANAGEMENT  -  Inter Cars Romania SRL