de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Expiră 09 Aug 2006

Consultant Tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Licentiat - Studiile tehnice - in domeniul Echipamentelor de constructii / salubritate;
- Experienta minim 3 ani ca reprezentant tehnic si logistica constituie avantaj;
- Abilitati de organizare si negociere;
- Atitudine orientata spre client.

Descrierea jobului

Descriere job:
- Intocmeste oferte tehnice;
- Pastreaza relatia cu furnizorii si clientii, privind informatiile tehnice;
- Cunoasterea foarte buna a produselor comercializate, asigurand solicitantilor informatii detaliate;
- Pastreaza corespondenta cu furnizorii externi privind incarcarea marfurilor si orice problema aparuta in relatiile contractuale;
- Urmareste si organizeaza circuitul documentelor, mentine disciplina in activitatile curente.

Beneficiile:
- Dezvoltarea unei cariere pe o piata noua in plina dezvoltare;
- Pachet salarial atractiv si motivant (salariu, bonuri de masa, prime in functie de performante)
- Lucru intr-un colectiv tanar si dinamic,
- Posibilitati de formare profesionala si promovare.

Companie de import-export ce activeaza de peste 14 ani in Romania, organizata dupa standarde occidentale pe 3 directii diferite, avand ca obiect de actvitate comertul de autovehicule, piese si accesorii pentru autovehicule, echipamente si utilaje pentru constructii, salubritate, autoutilitare.

Detalii despre noi gasiti pe : www.gradinariu.ro
Tel: 344.14.89.
Fax: 344.14.92.

Expirat
Consultant Tehnic  -  Gradinariu Import Export SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles