de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Consultant tehnic vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta obligatorie in achizitia si/sau vanzarea de materiale/componente diverse pentru mentenanta industriala, utilaje din domeniul mecanic / electromecanic (piese diverse: hidraulica, pneumatica, constructii, electrice, instalatii, s.a);
- experienta in asigurarea suportului tehnic pentru client in vederea clarificarii solicitarii de oferta si pentru alegerea solutiei optime din punct al raportului calitate/pret/conditii de livrare;
- abilitati de dezvoltare a relatiilor cu furnizorii; identificarea de noi furnizori, contactarea si negocierea conditiilor de lucru cu acestia in parametri comerciali optimi;
- experienta in prospectarea pietii, în sensul găsirii de oportunităti de comercializare a unor noi tipuri de produse sau lărgirea gamei existente;
- abilitati de promovare a produselor si a companiei; mentinerea si cresterea portofoliului de clienti;
- cunoasterea limbii engleze;
- cunoasterea de softuri de gestiune reprezinta un avantaj;
- excelente abilitati de comunicare, negociere, organizare, evaluare si motivare; personalitate dinamica cu spirit de initiativa si orientare spre rezultate;
- permis de conducere categoria B;
- experienta practica in mentenanta industriala constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Beneficii
- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru modern intr-o firma internationala bazata in Romania
- Integrarea intr-o echipa tanara si experimentata
- Mediu de lucru international, modern, la standarde inalte de calitate
- Posibilitatati multiple de autodepasire
- Activitate dinamica
- Stabilitate

SC AFMECH SRL este integrator de achizitii FORD si al altor clienti automotive, oferind clientilor sai solutii complete (produse, servicii si suport tehnic). Va rugam sa ne transmiteti CV-urile dvs. atat in limba romana, cat si in limba engleza la urmatoarea adresa de E-mail: mirabela.marinete@afmech.com

Expirat
Consultant tehnic vanzari  -  AFMECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles