Publicat 02 Mai 2019 | Reactualizat 30 Mai 2019 | Expiră 02 Iun 2019

Consultant tehnic junior - Instalatii pentru Constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru biroul nostru din Tunari, jud. Ilfov, dorim sa angajam un Consultant tehnic junior pentru departamentul Instalatii pentru Constructii.
Cerinte:
• studii superioare - Facultatea de instalatii - conditie obligatorie
• experienta in domeniul instaltiilor termice si sanitare - 1-2 ani;
• fire dinamica, flexibila, sociabila, cu dorinta de a invata permanent si capacitate de a lucra in echipa
• cunostinte de Autocad
• cunoasterea limbii engleze - conditie obligatorie
• cunoasterea limbii germane constituie un avantaj

Descrierea jobului

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va avea, in principal, urmatoarele sarcini:
• intocmirea de oferte basic pentru sistemul de incalzire in pardoseala
• mailing diverse documente catre clienti
• administrarea truselor pentru santiere in executie
• acordarea de asistenta tehnica reprezentantilor de vanzari ai departamentului

Se ofera:
• oportunitatea lucrului intr-o echipa tanara si dinamica in cadrul unui concern international
• posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional
• pachet salarial atractiv
• transport asigurat la/si de la locul de munca

Ca marca de renume, REHAU este leader-ul mondial in solutii pe baza de polymeri din domeniul constructiilor, industriei si constructiilor de automobile. Sistemele noastre va sustin zilnic, in orice situatie, cateodata chiar fara sa realizati, dar intotdeauna cu foloase maxime. In intreaga lume, in peste 170 de tari, aprox. 20.000 de angajati contribuie cu initiativa si competenta lor la dezvoltarea continua a intreprinderii de familie pe care o reprezinta REHAU.

Expirat
Consultant tehnic junior - Instalatii pentru Constructii  -  REHAU POLYMER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles