Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 12 Ian 2016

CONSULTANT SUPORT TELEFONIC / EMAIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in curs sau finalizate
Experienta pe o pozitie similara - avantaj important
Cunostinte operare PC: Ms Office, internet
Foarte bune abilitati de comunicare
Exprimare sigura si corecta in limba romana
Persoana ordonata, organizata, eficienta in rezolvarea problemelor
Persoana cu putere de concentrare, rezistenta la stres, capabila sa urmeze proceduri specifice
Reprezinta un avantaj cunostinte de contabilitate

Descrierea jobului

Oferirea de suport prin e-mail, chat sau telefonic clientilor aplicatiei online dezvoltata de catre companie
Asimilarea procedurilor de lucru
Cunoasterea aplicatiei online si a functionalitatilor acesteia
Program de lucru: luni pana vineri, de la 9-18
Locatie: sediul din Bucuresti al companiei, Zona Intercontinental

Oferta:

Salariu atractiv
Dezvoltarea carierei intr-o companie de succes ce dezvolta propriile aplicatii web, lider pe piata din Romania

Noi, RECRUT´ART, ( www.recrutart.ro ) suntem o companie de top de consultanţă resurse umane din Sibiu, Transilvania, Romania şi suntem specializaţi in oferirea de servicii de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de specialişti cu studii superioare, middle management şi top management.   Experienţa noastră in recrutare acoperă poziţii cheie din producţie precum şi poziţii din domeniul comercial, financiar, logistic, IT, secretariat, resurse umane, etc, acoperind tot spectrul de experienţă de la entry-level la middle-level şi top-level.

Expirat
CONSULTANT SUPORT TELEFONIC / EMAIL  -  SC RECRUT'ART SRL