Consultant Suport Tehnic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum știi dacă ești candidatul/candidata pe care noi îl/o căutăm?
  • Un background tehnic (nice to have);
  • O gândire analitică;
  • Limba engleză la un nivel mediu;
  • Ai minim 12 clase - diplomă de absolvire, nu neapărat de Bacalaureat;
  • Să înțelegi ce este un server, cum rulează un program;
  • Mindset orientat spre găsirea soluțiilor și rezolvarea problemelor;
  • Să fii orientat/ă către client;
  • Deții abilități puternice de comunicare scrisă și verbală.

Descrierea jobului

Cum va arăta activitatea ta?
  • Oferire suport tehnic clienților din domeniul HoReCa cu privire la software-urile utilizate;
  • Oferi suport cu privire la utilizarea casei de marcat, imprimantelor fiscale, POS, aplicațiilor de delivery etc;
  • Se lucrează într-o platforma de ticketing în care vine incidentul și se completează rezoluția (rezolvat, amanat etc.).
Program de lucru:
  • Business hours 09:00-18:00, cu flexibilitate între 08:00-10:00 dimineața;
  • Există maxim 4-5 ture cumulate de noapte/weekend: ture de 12h de la 20:00-08:00/ 08:00-20:00;
  • În perioada trainingului se lucrează de la birou;
  • După 3 luni, activitatea este hibrid;
  • După 6 luni, există posibilitatea de a lucrat full remote.
Ce oferim?
  • Salariu personalizat;
  • Tichete de masă (20 ron/zi lucrată);
  • Abonament medical la rețeaua privată de sănătate Medlife;
  • Abonament Bookster;
  • Bonusuri de performanță acordate lunar;
  • Plată sporuri de noapte/weekend.

Contractul este pe o perioadă nedeterminată de timp, cu 90 de zile perioadă de probă.
Locație: București, metrou Aurel Vlaicu.

Randstad is specialized in solutions in the field of flexible work and human resources services. Our services range from regular temporary staffing and permanent placements to in-house, professionals, search & selection, and HR Solutions.

The Randstad Group is one of the leading HR services providers in the world, with top-three positions in Argentina, Belgium & Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland, the UK, and the United States as well as major positions in Australia and Japan.

In 2015, Randstad had approximately 29,750 corporate employees and around 4,473 branches and in-house locations in 39 countries around the world. Randstad generated revenue of € 19.2 billion in 2015. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands.

Randstad Holding NV is listed on the NYSE Euronext Amsterdam, where options for stocks in Randstad are also traded. For more information see www.randstad.com.

Telephone: 0249/421576(Slatina) ; 0213/365253(Bucharest)

www.randstad/.ro / recruiting@randstad.ro

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022