Publicat 13 Apr 2018 | Reactualizat 11 Mai 2018 | Expiră 14 Mai 2018

Consultant Servicii Clienti-Orange Telesales

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam sa faci parte dintr-un colectiv unit, tanar si profesionist alaturi de care sa iti dezvolti abilitatile. Noi suntem ambitiosi, dedicati si plini de voie buna. Tu cum esti?
  • Te consideri responsabil?
  • Detii abilitati bune de comunicare si relationare?
  • Intelegi eficienta unei promovari de servicii consultative?
  • Te adaptezi cu usurinta la tipologiile de clienti?
  • Ai cunostinte de operare PC si studii medii absolvite?
Daca ai bifat ”Da” la aceste intrebari, te vrem in echipa noastra!

Descrierea jobului

Curios ce trebuie sa faci?

  • Prezinti si promovezi produsele şi serviciile furnizate de companie catre clientii din portofoliu. Ne dorim sa poti face acest lucru cu entuziasm;
  • Creezi si sustii o imagine pozitiva a companiei in fata clientilor;
  • Identifici nevoile clientilor si contribui la consolidarea increderii acestora in serviciile promovate.
Ce iti oferim?
Un pachet salarial competitiv si beneficii suplimentare:
  • Plata salariala fixa;
  • Bonuri de masa;
  • Bonusuri de performanta;
  • Training-uri de specialitate;
  • Acces la ofertele specifice angajatilor Orange;
  • Oportunitati de progres profesional.
Punem accent pe motivarea colegilor nostri si pe crearea unui mediu de lucru placut, motiv pentru care realizam periodic training-uri, workshop-uri, competiții, petreceri tematice si teambuilding-uri.
Spune „Da” noilor tai prieteni!
Asteptam aplicația ta, pentru a ne putea cunoaste mai bine si a-ti povesti despre noi.

ELICOM este un partener strategic în externalizarea serviciilor Call Center in limba romana si in limbi de circulatie internationala pentru companii multinationale din diverse sectoare de activitate-24/7, fiind una dintre primele companii private din industria de telecomunicatii din Romania.

Ne recomanda experienta (activam de peste 27 de ani pe piata), implicarea, eficienta si performanta obtinuta. Apreciem calitatea, integritatea, profesionalismul si spiritul de echipa.

Punem accent pe oameni, suntem un colectiv tânar, entuziast, cu dorința de dezvoltare.

Activitatea noastra vine in sprijinul companiilor dornice sa isi externalizeze activitatile de relatii cu clienti, oferind o paleta ampla si diversificata de servicii Call Center (complete, personalizate, simple si complexe) : INFO Line, Help Desk, Telemarketing, Telesales, Customer Care, Servicii de sondare a opiniei publice.

Start in Elicom!

Dezvoltam competente. Cream profesionisti.

Expirat
Consultant Servicii Clienti-Orange Telesales  -  Elicom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles