Publicat 09 Sep 2019 | Reactualizat 16 Sep 2019 | Expiră 18 Sep 2019

Consultant Sales & Support

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam sa ni te alaturi daca ai o atitudine pozitiva, esti un spirit ambitios, dinamic, comunicativ, convingator, iar procesul de consiliere a clientilor ti se pare interesant.
Ne dorim sa te integrezi perfect, de aceea speram sa te regasesti in descrierea de mai jos:
- minim 6 luni experienta in sales/customer support/telesales/telemarketing/customer services si/sau call center si minim 1 an experienta generala de lucru;
- studii medii/superioare finalizate;
- posibilitate de lucru full time in intervalul 9:00-18:00, de luni pana vineri;
- excelente abilitati de comunicare, convingere si persuasiune in comunicarea telefonica;
- cunostinte de customer service/customer support prin telefon;
- abilitati de invatare rapida si dorinta de autoperfectionare;
- abilitatea de a asculta si de a adresa intrebari;
- orientare catre client, empatie;
- cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel) și de navigare online, precum si abilitatea de a introduce informatii intr-o baza de date.

Descrierea jobului

Activitatea ta de zi cu zi implica:

- research pentru identificarea potentialilor clienti,dezvoltatori imobiliari ;
- contactarea telefonica a potentialilor clienti, dezvoltatori imobiliari, in vederea stabilirii unor intalniri pentru agentii de vanzari;
- follow-up continuu catre potentialii clienti, dezvoltatori imobiliari;
- documentarea continua in legatura cu noile produse/servicii oferite de catre companie;
- ofera suport echipei de vanzare.

Iti oferim in schimbul eforturilor tale:
- atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
- proiecte interesante;
- mediu de lucru antrenant si profesionist;
- pregatire profesionala si training;
- sansa de a lucra pentru cea mai mare si mai profitabila platforma de anunturi imobiliare;
Imobiliare.ro este portalul pe care vei găsi cele mai multe anunţuri imobiliare din România, venite atât de la agenţii, dar şi de la particularii care preferă să îşi vândă singuri locuinţa.
- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera;
- obiective realiste si tangibile;
- focus catre calitate;
- salariu fix competitiv;
- bonuri de masa

www.imobiliare.ro, Portalul Afacerilor Imobiliare, este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Serviciile pe care le punem la dispozitia clientilor nostri inglobeaza 19 ani de experienta in domeniul afacerilor imobiliare online. Cu o baza de date de proprietati imobiliare din toate regiunile tarii si peste 1.700.000 vizitatori unici lunar, suntem lideri pe piata de profil din Romania.

Expirat
Consultant Sales & Support  -  Realmedia Network SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles