de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2006 | Reactualizat 04 Aug 2006 | Expiră 12 Aug 2006

Consultant resurse umane (junior)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate (profil economic sau socio-uman reprezinta un avantaj)
- atestat inspector de personal
- limba engleza nivel avansat
- experienta 6 luni in recrutarea de personal/HR reprezinta un avantaj
- persoana dedicata muncii sale, apta si dispusa sa invete, cu dorinta de a-si construi o cariera in resurse umane

Descrierea jobului

- raspunde de administrarea personalului din companie (carti de munca, dosare de personal, contracte individuale de munca, relatia cu ITM)
- raspunde de recrutarea si selectia de personal
- participa la construirea unui sistem de resurse umane (analiza si evaluarea posturilor, managementul performantelor, managementul procesului de instruire, sistem de compensatii si beneficii)

Companie ce ofera consultanta de management in cadrul unui grup de firme.

Expirat
Consultant resurse umane (junior)  -  Smart Sigma

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles