Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Consultant resurse umane back-office si vanzari

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- obligatoriu, experienta in resurse umane ca practician sau consultant vanzari (tichete de masa, servicii medicale, servicii de training pentru salariati)
- utilizator avansat de Word si Excel si retele de socializare
- capacitate de organizare si prioritizare a propriei activitati
- atentie la detalii, rigurozitate si integritate

Descrierea jobului

RECRUTARE si SELECTIE
- promovarea online si offline a ofertei de joburi
- mentinerea legaturii cu institutiile de invatamant profesional si cu agentiile de ocuparea fortei de munca locale
- facilitarea intalnirii candidatilor cu angajatorii la evenimente Open Doors Day
- implementarea de programe de invatamant dual
- mentinerea relatiei cu primariile pentru implementarea de campanii publicitare locale
- screening telefonic si interviuri pentru posturi de muncitori calificati / necalificati
- colectarea documentelor de angajare pentru candidatii validati si transmiterea lor la sediul din Bucuresti
- identificarea de furnizori locali de transport, cazare, servicii medicale pentru salariati

MARKETING si VANZARI
- prospectare piata si identificare de potentiali clienti
- contactare potentiali clienti si clustere de clienti, stabilire intalniri de prezentare a serviciilor agentiei
- negocierea termenilor contractuali cu clientii
- identificarea evenimentelor de business cu potential de promovare a serviciilor agentiei

OFERTA:
- salariu fix+comision
- telefon si laptop de serviciu
- decont transport

Agentie de recrutare si plasare de personal. A1 Recruitment & Temporary Employment este operator autorizat de date cu caracter personal. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.ejobs.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.

Expirat
Consultant resurse umane back-office si vanzari  -  A1 Recruitment & Temporary Employment

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles