Publicat 10 Ian 2017 | Reactualizat 25 Feb 2017 | Expiră 11 Mar 2017

Consultant relatii cu clientii

2 posturi

Candidatul ideal

- Orientare spre rezultate, perseverenţă şi organizare în atingerea obiectivelor;
- Fire deschisă, obiectivă şi energică, cu abilităţi de comunicare şi relaţionare;
- Să știi când nu știi, dar să încerci să înveți repede.

Descrierea jobului

Trebuie să duci mai departe tradiția companiei, de peste 23 de ani, de a construi și menține relații de durată cu clienții. Relații bazate pe rezultate măsurabile, obținute prin serviciile noastre de înaltă clasă.

Vei face parte din departamentul cheie care asigură dezvoltarea în piață a companiei. Toate produsele noastre își încep gloria aici. Oameni talentați ca tine se asigură, zi de zi, că performanța nu face parte doar din istoria sau prezentul companiei, ci este modelată în viitorul nostru comun.

- Dezvoltarea, gestionarea şi fidelizarea portofoliului existent de clienţi;
- Promovarea produselor firmei;
- Îndeplinirea obiectivelor stabilite.
- Raportarea activităţii.

Ce oferim?

- Desfăşurarea activităţii alături de o echipă tânără, deschisă, unită de valoare;
- Susţinere prin traininguri permanente;
- Dezvoltare pe trepte de carieră.
- Mașină de serviciu.
- Diurnă 100 RON/zi
- 100% din promovări se fac din interiorul firmei.

Lider în software de informare legislativă, util oricui are nevoie să fie la zi cu legislaţia dinamică a României. Oferind facilități unice precum MagiText, LexGenie si PerfectAct, ne-am impus la nivel național, softul fiind utilizat de zeci de mii de specialiști din peste 200 de orașe ale țării.

Echipa noastra crede ca nu face doar vanzari, nu indeplineste doar obiective. In fiecare lucru pe care il facem, incercam sa punem suflet. Nu ne place sa plimbam hartii. Punem pret pe fapte. Ne respectam munca. Stim ca nu suntem perfecti, dar incercam sa fim mai buni. Incercam sa fim corecti, dar uneori gresim.

Va multumim ca ati parcurs acest anunt si va asteptam sa aplicati.

Consultant relatii cu clientii  -  LexNavigator

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă