Consultant Relatii Clienti - Targu Jiu

Computer Generated Solutions Romania SRL 25 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm oameni perseverenți și plini de energie ca tine, care își doresc să se dezvolte personal și profesional!

Dacă și tu ai aceleași aspirații, hai în #CGSDreamTeam!

Vrem să te cunoaștem!

Descrierea jobului

  • Informează clienții potențiali despre oferta și beneficiile produselor/serviciilor oferite de companie;
  • Prezintă caracteristicile produsului, pachetelor de servicii și explică beneficiile aferente;
  • Actualizează și îmbunătățește periodic bazele de date/portofoliul clienților contactați;
  • Identifică necesitățile clienților și oferă serviciile potrivite acestora.

Beneficii:
  • Asigurare medicală privată;
  • Bonuri de masă;
  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Dezvoltarea abilităților de comunicare și negociere;
  • Posibilitatea de a lucra part time (4-6 ore);
  • Abonament 7card care îți oferă reduceri la accesul în săli de fitness și activități de tip outdoor.
Computer Generated Solutions ( CGS ) este o companie americana, unu dintre cei mai importanti furnizori de solutii de outsourcing , companie listata in primele 15 cele mai bune de acest tip din lume.
Ca angajat CGS Romania vei beneficia de un program flexibil cu posibilitate de a lucra cu norma intreaga sau cu jumatate de norma, in functie de posibilitatea ta.
Te vei alatura unei echipe entuziaste si dinamice ce te va ajuta la dezvoltarea carierei de succes, intr-un mediu atractiv de lucru. Vei participa la sesiuni de formare si traininguri intensive pentru a iti imbunatati cunostintele si pentru a putea sa iti indeplinesti sarcinile.

Pagina noastră de blog: http://romania.cgsinc.com/

Pagina de Facebook: https://www.facebook.com/CGSRomania/

Site-ul CGS: www.cgsinc.com

Descrierea companiei

www.cgsinc.com

Learn more about our Privacy Policy for the purpose of GDPR by clicking the link: http://romania.cgsinc.com/wp-content/uploads/2018/05/CGS-GDPR-Candidate-privacy-policy-RO.pdf
Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 8 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.