Publicat 10 Sep 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 10 Oct 2019

Consultant Relatii Clienti - Sibiu

25 posturi

Candidatul ideal

  • Pentru ca esti ambitios, comunicativ si dornic de afirmare, iti suntem alaturi !
  • Scopul nostru este de a consilia clientul, ajutandu-l sa rezolve problemele de ordin tehnic sau comercial cu care se confrunta.
  • Daca stii sa utilizezi un calculator si esti la inceput de drum in cariera, noi suntem aici pentru a te ajuta sa te dezvolti!

Descrierea jobului

  • Informeaza clientii potentiali despre oferta si beneficiile produselor/ serviciilor oferite de companie;
  • Prezinta caracteristicile produsului, pachetelor de servicii si explica beneficiile aferente;
  • Actualizeaza si imbunatateste periodic bazele de date / portofoliul clientilor contactati;
  • Identifica necesitatile clientilor si ofera serviciile potrivite acestora.
Alatura-te echipei CGS si vei beneficia de:
  • Asigurare medicala privata;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere;
  • Un abonament gratuit oferit de biblioteca online Bookster;
  • Posibilitatea de a lucra part time (4-6 ore), daca esti student/ elev si ai pana in 26;
  • Abonament 7card care iti ofera reduceri la accesul in sali de fitness si activitati de tip outdoor.

Companie americana de outsourcing, care detine unul dintre cele mai mari centre de suport de pe piata din Romania. Se afla in primele 15 cele mai bune companii din lume din domeniul sau de activitate. In acelasi timp, portofoliul nostru de clienti include companii din Top Forbes 500, precum si firme europene de top.

www.cgsinc.com

Aflati mai multe despre politica de confidențialitate CGS cu privire la prelucrarea datelor dumneavoastra personale : http://romania.cgsinc.com/wp-content/uploads/2018/05/CGS-GDPR-Candidate-privacy-policy-RO.pdf

Consultant Relatii Clienti - Sibiu  -  Computer Generated Solutions Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles