Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 08 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Consultant Relatii Clienti - Sibiu

CONFIDENTIAL
20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

Candidatul idealPentru ca esti ambitios, comunicativ si dornic de afirmare, iti suntem alaturi!
Scopul nostru este de a consilia clientul, ajutandu-l sa rezolve problemele de ordin tehnic sau comercial cu care se confrunta.

Daca stii sa utilizezi un calculator si esti la inceput de drum in cariera, noi suntem aici pentru a te ajuta sa te dezvolti!

Descrierea jobului

Iata ce va trebui sa faci:

  • Preiei apeluri de la clienti si identifici corect situatiile cu care se confrunta
  • Rezolvi problemele sau directionezi clientii catre departamentul potrivit.
  • Inregistrezi corect si complet informatiile obtinute in urma apelurilor

Beneficii:
Pentru ca promovam dezvoltarea continua la nivel profesional oferim:
• Training Profesional pentru toti angajatii CGS.
• Cursuri de perfectionare pentru toate procedurile noi implimentate in companie
• Abonament gratuit in cadrul unei biblioteci online ce cuprinde materiale din toate domeniile.

Bonusuri de performanta Incurajam evolutia si determinarea angajatilor nostrii de aceea oferim:
• Bonusuri de performanta cu beneficii financiare si non financiare pentru angajatii nostri
• Oportunitatea de a-si dezvolta cariera si a aplica pentru o pozitie de suport sau Management.
• Posibilitatea de a primi o stea cu numele lor pe aleea Walk of Fame din cadrul companiei, unde ne exprimam recunostinta pentru angajatii care au adus inovatie si o perspectiva noua in CGS.
Beneficii aditionale
• Asigurare medicala private
• Contract pe perioada nedeterminata
• Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere
• Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de oportunitati

Este o companie americana de outsourcing, care detine unul dintre cele mai mari centre de suport de pe piata din Romania

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Consultant Relatii Clienti - Sibiu  -  CONFIDENTIAL