Publicat 09 Aug 2017 | Reactualizat 18 Aug 2017 | Expiră 08 Sep 2017

Consultant Relatii Clienti - Constanta

10 posturi

Candidatul ideal

Comdata Romania, companie multinationala de prestigiu, unul din leaderii de piata in sectorul BPO, este in cautarea unor Consultati Relatii Clienti, pentru sediul din Constanta.

CERINTE:
- Abilitati excelente de comunicare in limba romana
- Cunostinte de operare pe calculator
- Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil
- Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa
- Nu este necesara experienta in call center

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Efectuarea/primirea/gestionare de apeluri
- Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente
- Identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
- Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu

BENEFICII:
- Un mediu de lucru competitiv cu reale oportunitati de promovare
- Program de lucru flexibil
- Pachet salarial fix + bonusuri in functie de performanta
- Training specializat si training de comunicare, cat si suport pe parcursul proiectului
- Asigurare de sanatate pentru angajati

Comdata Romania, membra a grupului COMDATA SPA, detine in Romania 7 puncte de lucru in Bucuresti, Craiova, Constanta, Galati, Pitesti, Braila si Buzau.
La nivel global Comdata detine centre in Europa (Italia, Spania, Franta, Cehia, Turcia si Romania) cat si in America de Sud si America Centrala.

Cu peste 3000 de angajati in Romania, Comdata se numara printre companiile de prestigiu pe piata de call center romaneasca.

Consultant Relatii Clienti - Constanta  -  SC Comdata Service SRL