Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Consultant Recuperari Creante – Lb.Italiana

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
• Cunoştinţe de limba italiană – cel puţin nivel mediu;
• Bune abilităţi de comunicare şi prezentare;
• Cunoştinţe de utilizare PC;
• Punctualitate;
• Atentie la detalii, bun organizator;
• Atitudine proactiva;
• Disponibilitate pentru efectuarea programului în ture de lucru.

Constituie un avantaj:
• Experienţa în domeniul colectării creanţelor

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Aplicarea de proceduri de colectare specifice companiei interactionand cu debitorii prin intermediul telefonului sau email;
• Identificarea celor mai bune solutii de plata si negocierea termenelor de plata cu debitorii intr-o maniera profesionista;
• Efectuarea de sarcini administrative generale.

Beneficii:
• Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
• Un mediu de lucru placut si provocator, alaturi de o echipa tanara si entuziasta;
• Salarizare atractiva;
• Bonusuri de performanţă şi fidelitate;
• Bonuri de masa, decontare transport;
• Asigurare medicala privata;
• Programe de training si integrare in cadrul echipei;
• Cursuri gratuite de perfecţionare a limbii italiene.

Pentru a aplica la poziţiile noastre active, te rugăm să ne trimiţi CV-ul la adresa de mail: jobs@fire-credit.ro
Pentru informaţii ulterioare ne puteţi contacta la următoarele numere de telefon: 0332.7117.87 / 0747.070.022

Fire Credit  a fost fondata in 2011, an in care grupul Fire a decis sa isi extinda atat propria organizatie cat si aria serviciilor in Europa de Est, alegand in acest sens orasul Iasi - important centru cultural, economic si academic al Romaniei - ca si punct strategic de start necesar unei dezvoltari continue si sustinute. Experienta acumulata de grupul Fire pe parcursul celor 22 de ani de activitate a permis ca Fire Credit in doar 3 ani de existenta sa atinga si mentina un inalt standard de calitate al serviciilor in domeniul managementului si gestionarii recuperarilor de creante. Portofoliul actual de clienti este constituit in principal de companii din sectoarele Finance, Utilities, Retail cu adresabilitate teritoriului italian, dar cu reprezentativitate la nivel European si in mare masura la nivel national.

Expirat
Consultant Recuperari Creante – Lb.Italiana  -  S.C. Fire Credit S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles