Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Consultant/Promoter_Iasi

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adecco Romania angajeaza Consultant pentru clientul sau, un producator international de Tutun.

Candidatul ideal:

  • Persoana comunicativa, cu abilitati de vanzare si atitudine pozitiva;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Dezvoltare prin invatare.

Descrierea jobului

  • Sa prospecteze consumatori in conformitate cu instructajul primit in cadrul sesiunilor de instruire;
  • Prezenta in timpul orelor de program, a intervalelor orare stabilite conform planificarilor si a locurilor de desfasurare a activitatilor comunicate;
  • Sa dialogheze, sa transmita informatile, sa acorde materialele sau produsele alocate consumatorilor si sa mentina parametrii de implementare activitati in conformitate cu instructajul primit;
  • Sa inregistreze informatile primite in prezenta consumatorilor in conformitate cu instructajul primit, a pasilor desemnati si a standardelor si considerentelor operationale prezentate in cadrul sesiunilor de instruire si numai prin intermediul infrastructurii si a solutilor IT puse la dispozitie;
  • Sa participe, sa se implice in mod activ prin prezentarea recomandarilor sale, sa-si insuseasca cunostintele si informatile prezentate sau comunicate la toate sesiunile de instruire sau a intalnirilor organizate.

Noi si voi, suntem Adecco.

Daca nu ai gasit un rol potrivit experientei tale, dar vrei sa fii la curent cu job-urile din piata, inregistreaza-ti CV-ul în baza de date Adecco, aici: http://adec.co/uHfNQx

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Expirat
Consultant/Promoter_Iasi  -  SC ADECCO RESURSE UMANE SRL