Consultant optica / Optometrist / Tehnician

OPTYU - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 1800 - 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal

Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?
-Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze. Vrem doar persoane care văd partea plină a paharului, pentru că acesta e un principiu de viață pentru noi toți;
- Să fie dispusă să învețe;
- Să se îmbrace frumos – da, imaginea ei/noastră transmite imaginea firmei și e important;
- Să fie atentă la detalii;
-Să fie harnică. Lenea nu are ce căuta la noi în firmă;
-Să fie descurcăreață și persistentă;
- Să știe să vorbească frumos la telefon și să scrie frumos (educat și corect);
- Să fie disponibilă să lucreze în echipă și să îi ajute pe ceilalți din firmă;
-. Experiența in domeniu nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă da.

Descrierea jobului

Ce o să facă această persoană?
- Va determina dioptrii cu cea mai performanta aparatura medicala( in cazul optometristilor);
- Va învăța să recomande rame,lentilele potrivite pentru pacienți;
- Se va ocupa de organizarea și buna funcționare a lucrurilor in magazin/magazine;
- Va face consilierea in alegerea ochelarilor de soare potriviți;
-Va ajuta la dezvoltarea firmei și implicit la dezvoltarea personală;
- Întocmire facturi -avem in program modern si totul se face in 20 de secunde;
- Va participa la întâlnirile optyUteam.

Beneficii:

- Primii pași la OptyU îi vei face în procesul de on-boarding;
- Activitatea se desfasoara intr-un spatiul modern,cald, primitor
-Avantajul de a lucra cu cele mai mari branduri de fashion si cea ma noua tehnologie din domeniu
-In promele de 30 de zile în care vei primi fix, între 1800 lei și 2.500 RON( depinde de experienta);
-Training-uri specializate;
-Bonusuri de performanta
-Renegocierea salariului dupa 3 luni;
-Dezvoltare continua
-Posibilitatea de a avansa pe alte posturi

OptyU este un brand infiintat in anul 2015 ce propune un nou concept în materie de optică. Magazinele noastre din Alba si Sibiu dispun de aparatura moderna care ajuta la identificarea afectiunilor de vedere si tehnologie ultra moderna folosita in slefuirea si montarea lentilelor. In magazinele OptyU sunt comercializate rame pentru ochelari, lentile de cea mai inalta calitate, precum si diverse modele de ochelari de soare.

Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos