Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Consultant ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe o pozitie similara, constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC: OBLIGATORIU AUTOCAD; Word, Excel;
- abilitati de comunicare si persuasiune superior dezvoltate;
- capacitatea de organizare a activitatii, de planificare in functie de obiective;
- focusare pe rezultate;
- obiectivitate si acuratete in prezentarea informatiilor;
- cunostinte avansate de limba engleza ;

Descrierea jobului

Intretine relatia cu clientii;
Preia si prelucreaza datele pentru intocmirea ofertelor;
Gaseste si ofera potentialului client solutiile tehnice adecvate proiectului vizat;
Consiliaza clientii in procesul de vanzare;
Urmareste contractele incheiate pana la finalizare;
Mentine o legatura permanenta cu celelalte departamente, asigurandu-se de respectarea termenelor stabilite in contract.
Monitorizeaza aspectul financiar pe intreaga derulare a proiectului, astfel incat clientul sa achite in termen sumele datorate

Glass Expert SRL a fost fondata in anul 2002 avand in totalitate capital autohton si are ca principal obiect de activitate prelucrarea si finisarea sticlei plane.
Tehnologia de ultima generatie a utilajelor din hala de productie permit prelucrari variate ale sticlei, taiere la dimensiuni exacte si finisare deosebita. Cei 3000 mp din hala de productie asigura spatiul necesar prelucrarilor diverse : finisarea cantului, sablare mecanica, laminare, emailare, curbare, gaurire, decupare, lipire in camp U.V. Cuptorul de securizare TAMGLASS completeaza capacitatea Glass Expert de prelucrare a sticlei plane. Departamentul tehnic al Glass Expert ofera solutiile specifice fiecarui proiect in parte, adecvate bugetelor si preferintelor. Feroneria pe care o furnizam odata cu montarea reperelor de sticla, este produsa de firme de renume si respecta Normele Europene in vigoare.Punerea in practica a solutiilor tehnice este asigurata de echipa noastra de montaj, seriozitatea si eficienta fiind argumente care ne recomanda.

Expirat
Consultant ofertare  -  SC GLASS EXPERT CONTRACTOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles