CONSULTANT/MANAGER

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Sociabil si comunicativ, dar nu agasant;
  • Cu principii solide;
  • Sa fii punctual;
  • Perseverent in tot ceea ce faci;
  • Bun vorbitor de limba romana - sa stii ca sh, tz, k, etc nu inlocuiesc ș, ț, ca...;
  • Sa iti placa sa citesti, sa inveti si sa te dezvolti mereu, pentru ca asta va face parte din sarcinile de serviciu;
  • Sa poti lucra dupa agenda;
  • Sa iti doresti sa te autodepasesti si sa iti construiesti o cariera;

Descrierea jobului

  • Vei da telefoane, multe telefoane;
  • Te vei intalni cu potentialii clienti;
  • Vei face analize de nevoie;
  • Vei veni cu solutii pentru nevoile clientilor;
  • Vei mentine relatiile cu clientii existenti;
  • Vei invata de la cei mai buni.

Oferta noastra:
  • Birou;
  • Un job cu independența financiara si organizatorica;
  • Pachet salarial motivant;
  • Traininguri gratuite, performante si suport in activitate.
Crezi ca esti potrivit(a)?

Descrierea companiei

Companie de top în domeniul asigurărilor
Publicat 25 nov. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos