Publicat 03 Iun 2021 | Reactualizat 20 Iun 2021 | Expiră 03 Iul 2021

Consultant in turism pentru limbile franceza/engleza

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba franceză, engleză

Candidatul ideal

Bun cunoscator al limbii franceze / engleze, consecvent, loial, flexibil, perseverent, constiincios, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- contactul permanent cu partenerii straini ai agentiei

Beneficii:
- salariul lunar este de 3000 ron net plus spor de sezon 2000 ron net
- bonuri de masa
- decontarea transportului
- deplasare in strainatate.

Descrierea companiei

Grup de firme cu activitate in turism in plina expansiune.
Cifra de afaceri anuala pe grup peste 37,2 mil eur

Consultant in turism pentru limbile franceza/engleza  -  Karpaten Turism

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles