Publicat 05 Iul 2021 | Reactualizat 01 Aug 2021 | Expiră 04 Aug 2021

Consultant in Turism limba germana/spaniola

1 post

Candidatul ideal

Bun cunoscator al limbii germane sau spaniole, consecvent, loial, flexibil, perseverent, constiincios, cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- contactul permanent cu partenerii straini ai agentiei

Beneficii:
- salariul lunar este de 3000 ron net plus spor de sezon 2000 ron net
- bonuri de masa
- decontarea transportului
- deplasare in strainatate.

Descrierea companiei

Grup de firme cu activitate in turism in plina expansiune.
Cifra de afaceri anuala pe grup peste 37,2 mil eur

Consultant in Turism limba germana/spaniola  -  Karpaten Turism

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles