Publicat 04 Feb 2021 | Reactualizat 27 Feb 2021 | Expiră 06 Mar 2021

Consultant in Management

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Audit / Consultanta, Management

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate
- Experienta in elaborarea cererilor de finantare, a planurilor de afaceri, studiilor de (pre)fezabilitate, studiilor de piata, analizei cost-beneficiu, analizei economico-financiare si strategiei de marketing a firmelor
- Experienta in elaborarea si managementul proiectelor pentru obtinerea de finantari nerambursabile, pentru proiecte finantate prin POR, PNDR, POCA, POCU, POC, etc., atat pentru beneficiari publici cat si pentru beneficiari privati
- Cunostinte despre programele cu finantare nerambursabila pentru perioada 2014 – 2020
- Experienta in elaborarea documentatiei aferenta achizitiilor publice
- Competente in operare PC (Word, Excel)
- Abilitati de comunicare, persoana dinamica, organizata si responsabila
- Orientare spre rezultat
- Capacitate de munca atat in echipa, cat si individual
- Capacitate de a lucra cu termene limita

Descrierea jobului

- Intocmirea cererii de finantare conform specificatiilor ghidului solicitantului
- Intocmirea planului de afaceri si a studiului de fezabilitate, conform cerintelor ghidului solicitantului
- Intocmirea dosarului cererii de finantare pentru programele de finantare: POR, PNDR, POCA, POCU, POC, atat pentru beneficiari publici, cat si privati
- Realizarea bugetului proiectului, proiectiilor financiare, analizei economico-financiare
- Asigurarea managementului de proiect
- Intocmirea documentatiilor necesare implementarii proiectelor: cereri de plata, cereri de rambursare, dosare de achizitii, notificari, acte aditionale, rapoarte de progress
- Intocmire oferte tehnice pentru licitatii publice pentru servicii de management de proiect

SC EVOLVA TREND CONSULTANT SRL a fost fondata in 2007, cu misiunea de a atinge excelenta si de a obtine recunoasterea pe piata serviciilor de consultanta pentru afaceri, accesarea fondurilor nerambursabile. In prezent, avem experienta relevanta in realizarea de proiecte de investitii publice si private in diferite domenii de activitate: industrie, cercetare-dezvoltare, turism, dezvoltare locala, agricultura, sanitate, IT&C etc.

Consultant in Management  -  EVOLVA TREND CONSULTANT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles