Consultant, implementator software economic ERP - Bucuresti

Transart Srl 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană care să lucreze cu noi ca și consultant, implementator software economic ERP

Ca să poți să te integrezi usor și să devii un bun consultant, ar trebui:

- să discuți cu manageri dar și contabili, referitor la gestionarea activității companiei lor, ceea ce presupune să ai experiență anterioară în contabilitate, preferabil cu studii superioare
- să analizezi și să propui fluxul de documente în cadrul companiei clientului, ceea ce presupune interpretarea unui volum mare de informaţii, identificarea, valorificarea și selectarea aspectelor esențiale din situația analizată
- să implementezi soluțiile ERP Transart, ceea ce presupune să cunoști ce inseamnă o soluție ERP și care sunt beneficiile utilizării de către client a softului economic oferit de noi
- să poți oferi asistență tehnică de bază în ce privește infrastructura IT și prelucrări date (Excel, Access, SQL)
- să fii disponibil la deplasări în țară

Descrierea jobului

Ce iți oferim:

- colegi de la care poți invața ceea ce nu știi incă
- un mediu de lucru plăcut în care performanța este răsplătită
- logistica necesară pentru efectuarea activității în condiții optime

Mai multe informații legate de softul economic ERP găsiți aici:

Transart dezvoltă şi implementează soluţii software pentru afaceri şi oferă servicii de consultanţă în tehnologia informaţiei. Firma a dezvoltat până în prezent următoarele produse software: HERMES soluţia completă de automatizare a forţei de vânzare; B-Org sistem de tip ERP pentru managementul afacerii; NeoManager - sistem pentru managementul afacerilor firmelor mici şi medii; WMS - sistem pentru managementul activităţii dintr-un depozit. Din 2005 Transart este Microsoft Gold Certified Partner, iar din 2007 suntem partener ISV Motorola. Pentru mai multe detalii vă invităm să vizitati www.transart.ro

Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 2 Iul. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.