Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 04 Iun 2019

Consultant implementare sistem ERP/CRM/e-commerce

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilități excelente de comunicare si relationare cu clientii
Capacitate de organizare și prioritizare
Abilitati de lucru in echipa
Cunostinte de contabilitate primara, si de operare în sisteme informatice ERP
Cunoștințe HTML / CSS sau SQL (constituie un avantaj)
Disponibilitate pentru deplasări (constituie un avantaj)
Studii superioare în domeniul economic sau IT (inclusiv promoția 2019)

Descrierea jobului

Prezentarea către clienți, prin telefon, remote desktop și întâlniri directe, a solutiior oferite de companie
Consilierea clienților în scopul satisfacerii nevoilor acestora privind sistemul informatic
Ofertarea și vânzarea solutiilor integrate ERP/CRM pe platforma ExpertAccounts.com
Monitorizarea derulării și finalizării contractelor de implementare
Implementarea soluțiilor ERP/CRM: analiză, configurare, import date, training la sediul clienților
Colaborarea cu programatorii pentru dezvoltarea aplicațiilor si rezolvarea solicitărilor de asistență tehnică de la utilizatori

Suntem un grup international de firme specializate in aplicatii pentru business (ERP/CRM/e-commerce), fondat in 1996 in Oradea, Romania.
Avem birouri in Romania si Malaysia si peste 1500 de utilizatori din toate domeniile de activitate.
ExpertAccounts.com este platforma de cloud computing ERP operata de noi din 2010 in Romania, Malaysia si Singapore.

Alatura-te unei unei echipe tinere si dinamice, si vei avea posibilitatea de a acumula o multime de cunostinte noi, crescand odata cu echipa noastra!

Expirat
Consultant implementare sistem ERP/CRM/e-commerce  -  Expert Accounts

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles