Publicat 08 Ian 2013 | Expiră 09 Feb 2013

CONSULTANT IMOBILIAR

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniul imobilar (constituie avantaj);
- cunostinte operare PC;
- absolvent studii superioare;
- cunostinte limba engleza;
- permis de conducere categoria B (constituie avantaj);
- abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
- capacitate de analiza si decizie;
- calitate morala;
- atitudine pozitiva;
- tinuta impecabila.

Descrierea jobului

- prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor;
- gestionarea si largirea portofoliului de clienti;
- vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare;
- prezentarea portofoliului propriu de oferte;
- promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare;
- corelarea corecta a cererii si ofertei;
- prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata , precum si de potentiali clienti.

- salariu corelat cu performanta;
- bonusuri atractive;
- masina de serviciu;
- logistica si aparatura necesara si conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
- mediu de lucru placut, modern;
- colectiv tanar si dinamic;
- posibilitate promovare;
- training-uri si indrumare profesionala.

DION IMOBILIARE este specializata in consilierea in domeniul imobiliar si intermediere a tranzactiilor de vanzare-cumparare/inchiriere. Echipa tanara a agentiei DION IMOBILIARE se remarca prin profesionalism, determinare si instruire.Pentru noi fiecare client este important si cautam solutii personalizate care sa respecte cerintele individuale ale fiecaruia. Daca iti doresti o cariera in imobiliare si un loc de munca unde performantele sunt apreciate cu adevarat, trimite-ne CV-ul tau!

Expirat
CONSULTANT IMOBILIAR  -  DION IMOBILIARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles