Publicat 13 Ian 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Consultant Imobiliar

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Evaluarea corecta a cererilor clienţilor
Identificarea si calificarea ofertelor
Vanzarea/inchirierea unitatilor din cadrul Proiectelor reprezentate exclusiv
Prezentarea si negocierea conditiilor contractuale,
Pregatirea si prezentarea de oferte, analize de piata, contracte etc.;
Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora;

Descrierea jobului

Colaborare pe baza de PFA/SRL
Comision din vanzari si remuneratie lunara prin contract de colaborare cu PFA/SRL detinut de catre colaborator

Echipa manageriala cu experienta in domeniul imobiliar. Avem peste 15 ani de experienta in marketing imobiliar si am lucrat continuu pentru optimizarea prezentei online si offline a companiilor din acest domeniu. Studiem si intelegem nu numai industria imobiliara dar si concurenta, oferind posibilitatea de a fi competitiv pe o asemenea piata. Fiecare client are nevoi specifice si unice care se schimba aproape in fiecare zi - astazi,maine si in viitor.

Expirat
Consultant Imobiliar  -  Imoindex S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles