Publicat 11 Sep 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

Consultant imobiliar

1 post

Candidatul ideal

Ești o persoană organizată? Atentă la detalii?
Ai abilități deosebite de comunicare și negociere?
Ești interesat de o carieră în imobiliare?
Îți place să lucrezi cu oamenii?
Îți dorești să faci parte dintr-o echipă tânără, motivată?
Ai permis de conducere categoria B?

Descrierea jobului

Responsabilități:

Să promovezi imaginea companiei
Să contribui la creșterea numărului de clienți
Să gestionezi portofoliul de clienți actuali
Să evaluezi cererile primite de la clienți și să întocmești oferte personalizate pentru fiecare în parte
Să întocmești rapoarte de analiză de piată

Beneficii:

Te susținem cu consultanță de specialitate de câte ori ai nevoie
Oportunitate de dezvoltare personală
Mediu de lucru dinamic
Pachet salarial: salariu fix, bonuri de masă, bonusuri în funcție de realizări

Noi, echipa REMS, ne concentrăm pe două aspecte majore ale domeniului imobiliar: tranzacții imobiliare: vânzări/cumpărări/închirieri de apartamente, case, spații comerciale, spații industriale, birouri, precum și pe managementul proprietăților imobiliare. Scopul nostru este de a ajuta clienții, cu toate nevoile lor imobiliare, facându-le acestora experiența cât mai plăcută în acest domeniu vast. Noi oferim SOLUȚII IMOBILIARE pentru orice problemă!
Dacă ești interesat de o carieră în domeniul imobiliar, te așteptăm în echipa REMS!

Consultant imobiliar  -  Real Estate & Management Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles