Consultant Imobiliar / Sales Associate

RE/MAX Top Estate Team - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 100 - 7000 RON
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

­čöą Te-ai plictisit de rutina de la 9-17?
­čą│ DESCOPERA AVENTURA DE LA 24/7!
Dac─â dorin╚Ťa de afirmare, independen╚Ťa financiar─â ╚Öi profesional─â sunt ceea ce cau╚Ťi, atunci RE/MAX Top Estate Team este pentru tine. ­čĄę
­čĹë­čĆŻ Vrei s─â te al─âturi ╚Öi tu echipei?

Descrierea jobului

Ô׾ analizezi pia╚Ťa imobiliar─â, respectiv cererea ╚Öi oferta existent─â
Ô׾ asiguri consultan╚Ť─â imobiliar─â clien╚Ťilor (v├ónz─âtori, cump─âr─âtori)
Ô׾ identifici nevoile clien╚Ťilor ╚Öi le prezin╚Ťi cele mai potrivite oferte
Ô׾ promovezi propriet─â╚Ťile ╚Öi serviciile oferite de companie
Ô׾ aju╚Ťi la optimizarea tranzac╚Ťiilor imobiliare

Beneficii:
Ôťů program flexibil
Ôťů acces la cea mai bogat─â baz─â de date imobiliar─â
Ôťů publicitate gratuit─â ├«n cadrul celor mai importante site-uri imobiliare
Ôťů publicitate social media asigurat─â de specialisti ├«n domeniu
Ôťů baza de date actualizat─â permanenent
Ôťů asisten╚Ť─â back-office, contabil─â ╚Öi juridic─â
Ôťů c├ó╚Ötiguri pe baz─â de comision ├«n func╚Ťie de tranzac╚Ťiile realizate
Ôťů bonusuri ├«n func╚Ťie de performan╚Ť─â

­čÄë Al─âtur─â-te biroului nr. 1 din RE/MAX Rom├ónia ╚Öi hai s─â scriem o poveste nou─â! ­čĹĆ

­čĆć O echip─â puternic─â se construie╚Öte ├«n timp, printr-un Broker/Owner de succes ╚Öi team leaderi implica╚Ťi!
Noi suntem RE/MAX Top Estate Team, uni╚Ťi de un singur scop! ­čĹĆ

Publicat 4 mai 2022 Expir─â 3 iun. 2022