Publicat 16 Ian 2021 | Reactualizat 13 Feb 2021 | Expiră 16 Feb 2021

Consultant imobiliar (salariu fix + comision)

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana sociabila, dinamica si motivata
- abilitati dе comunicare si persuasiune foarte dezvoltate
- orientare spre rezultate
- mindset pozitiv
- permis dе conducere cat. B (obligatoriu)
​- experienta in vanzari reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cautam colegi entuziasti care sa ni se alature in cadrul Departamentului de Vizionari!

RESPONSABILITATI:
- cunoasterea in detaliu a proiectelor rezidentiale
- vizionari cu potentialii cumparatori

CE OFERIM:
- salariu fix + comision din vanzari
- portofoliu semnificativ de proiecte rezidentiale
- buget ridicat de publicitate pe cele mai importante portaluri imobiliare
- dezvoltare și evoluție profesională
- mediu de lucru competitiv
- echipă motivantă și cooperantă
- training on the job

Daca si tu doresti sa activezi in cea mai efervescenta piata imobiliara din Bucuresti (zona Pallady), trimite-ne CV-ul tau!

STAR CONSTRUCT - Birou de vanzari apartamente noi, cu o prezenta de peste 6 ani in Real-estate, avem contracte de exclusivitate / colaborare cu un numar mare de dezvoltatori imobiliari din toate zonele Bucurestiului si un portofoliul de peste 500 unitati spre tranzactionare.
Suntem focusati constant pe dezvoltarea companiei noastre, astfel incat sa oferim clientilor servicii imobiliare de cea mai buna calitate!
Echipa noastra este formata din oameni profesionisti, ambitiosi si prietenosi, astfel te vei simti parte din echipa inca de la inceputul colaborarii! Te asteptam!
Compania a fost infiintata in anul 2014 si are capital 100% romanesc.

Expirat
Consultant imobiliar (salariu fix + comision)  -  STAR CONSTRUCT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles