Consultant imobiliar, departament rezidential.

iAdvise - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- abilitati excelente de comunicare.
- exprimare corecta, fluenta in limba romana
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- fire organizata, optimista, ambitioasa, dinamica, adaptabila, sociabila.
- integritate si punctualitate
- cunostinte dе operare PC (MS Office: Word, Excel, Power Point, Outlook, sistem CRM),

Descrierea jobului

- prospectarea continua a pietei imobiliare.
- vizionarea proprietatilor, prezentarea serviciilor oferite de companie si stabilirea conditiilor de colaborare cu proprietarii imobilelor.
- semnarea contractelor de prestari servicii, introducerea ofertelor in baza de date si actualizarea permanenta a acesteia
- promovarea ofertelor prin intermediul canalelor de marketing puse la dispozitie de companie.
- preluarea solicitarilor directe primite din partea clientilor companiei, intelegerea nevoilor acestora si identificarea de solutii.
- follow-up continuu.
- efectuarea de vizionari impreuna cu potenitalii clienti pentru proprietatile aflate in portofoliu.
- consilierea clientilor pe parcursul procesului de achizitie/ vanzare sau inchiriere.
- negocierea conditiilor de tranzactionare.
- asistarea clientilor dupa tranzactia imobiliara, stabilirea si mentinerea unor relatii pe termen lung cu acestia.
- participarea la targuri de profil.
- participarea la cursuri de specializare sau alte evenimente organizate periodic in cadrul firmei.

iAdvise este o companie de consultanta imobiliara, desemnata cel mai puternic brand imobiliar din Brasov in 2017, 2018 si 2019 in cadrul galei premilor CPI a industriei de profil.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos