Publicat 08 Ian 2021 | Reactualizat 05 Feb 2021 | Expiră 08 Feb 2021

Consultant imobiliar / Agent imobiliar/ Consilier imobiliar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam colegi dornici sa descopere oportunitatile domeniului imobiliar!
Cautam colegi muncitori si cu energie pozitiva, dornici sa dezvolte o cariera in acest domeniu si sa castige pe masura muncii.

- Persoana activa, sociabila, harnica si orientata spre rezultat;
- Energic si cu mindset pozitiv;
- Bune abilitati de negociere si comunicare, atat verbal cat si in scris;
- Disponibilitate atat pentru munca de birou cat si pentru cea de teren;
- Ambitie, dorinta de dezvoltare profesionala si progres;
- Pregatit sa dobandeasca cunostinte consistente din domenii conexe precum: vanzari, financiar, juridic.
- Cunoştinţe operare PC;
- Posesor permis de conducere categoria B si detinerea unui autoturism personal pentru activitatea de teren.

Descrierea jobului

Ce ai de facut?
- Contactarea telefonica a proprietarilor dintr-o baza de date;
- Preluarea informatilor despre proprietatile publicate la vanzare/inchirere;
- Activitatea de teren (presupune vizite cu clienti sau de prospectare, fotografierea proprietatilor);
- Promovarea online a proprietatilor din portofoliu si prezentarea lor catre clientii cumparatori/chiriasi;
- Organizarea intalnirilor dintre cumparatori/chiriasi si proprietari;
- Consilierea şi reprezentarea clientilor in procesul de vanzare/inchiriere;
- Asistarea negocierilor si finalizarea tranzactiei.

Beneficii
- Venituri nelimitate mult peste media nationala, direct proportionale cu efortul si munca depusa, comisioane peste media pietei;
- Plata combustibilului;
- Bonus de performanţa pe masura rezultatelor obtinute;
- Program flexibil;
- Pregatire si consiliere in cadrul firmei;
- Training de specialitate;
- Logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime;
- Mediu de lucru placut si antrenant.

Asadar, daca:
- Percepi acest job ca pe o oportunitate de durata si nu ca pe un job de tranzitie;
- Vrei sa faci cariera intr-un domeniu foarte bine platit;
- Iti plac vanzarile;
- Iti doresti activitate atat de birou cat si de teren;
- Iti place sa interactionezi si sa relationezi cu oamenii;
Si cel mai important,
- Daca iti doresti sa castigi pe masura muncii pe care o depui, asteptam CV-ul tau, iar noi te vom invita la o discutie!

Suntem o agentie imobiliara din Cluj-Napoca, specializata in servicii de reprezentare si intermediere imobiliara. Suntem o echipa tanara si profesionista, mereu pregatita sa rezolve cele mai complexe nevoi imobiliare.
Asteptam sa ne cunoastem!

Expirat
Consultant imobiliar / Agent imobiliar/ Consilier imobiliar  -  Prime Property Management S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles