Publicat 01 Iul 2006 | Reactualizat 25 Iul 2006 | Expiră 01 Aug 2006

Consultant GSM Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cine sunteti dumneavoastra?
Candidatul ideal pentru postul de Consultant GSM in cadrul K Tech Electronics detine bune cunostinte cu privire la terminale GSM existente pe piata (experienta anterioara in vanzari sau service telefoane mobile constituie avantaj), minim studii medii, cunoasterea tehnicilor de negociere si vanzare, buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Excel).
O persoana dinamica, orientata catre performanta, cu o atentie distributiva si atenta la detalii reprezinta persoana potrivita pentru acest post.

Descrierea jobului

Oferirea de consultanta clientilor cu privire la posibilitatea de a beneficia de abonamente si cartele connex; prezentarea caracteristicilor terminalelor GSM intr-o maniera profesionista si adecvata nevoilor si dorintelor clientului.

Beneficii:
Ce va oferim?

K Tech Electronics va ofera sansa dezvoltarii profesionale, sustinand dezvoltarea personala prin training-uri si evaluari periodice. Mediul de lucru este propice desfasurarii unei activitati eficiente.
Daca va doriti o cariera intr-o firma de renume, un colectiv tanar si un mediu in care contributia dumneavoastra conteaza, atunci va asteptam aplicatia.
Echipa K Tech - Ultra PRO va doreste succes in domeniul profesional!

Descrierea companiei

Cine suntem noi
K Tech Electronics este unul dintre cei mai importanti distribuitori de produse, echipamente si servicii de tehnologia informatiei si totodata un principal integrator de sisteme de calcul din Romania.
Misunea noastra consta in a oferi cele mai inovative produse si solutii IT, impreuna cu servicii de inalta calitate care sa satisfaca cele mai exigente cerinte ale clientilor nostri.
Valorile noastre sunt: pasiunea pentru tehnologie, profesionalismul, performanta si loialitatea.
A fost infiintata in 1995, sub numele de K Tech si s-a dezvoltat permanent atat in ceea ce priveste cifra de afaceri cat si numarul de angajati. Societatea incepe din 1999 comercializarea produselor sale sub numele de Ultra PRO.
Incepand cu anul 2003, a fost infiintata firma Ultra PRO Software, specializata in solutii software si hardware integrate, ce ofera consultanta si dezvoltare de aplicatii folosind cele mai noi tehnologii precum si solutii \"la cheie”.
Dinamismul si calitatile manageriale ale echipei de conducere au dus la dezvoltarea continua a companiei, grupul K Tech - Ultra PRO fiind in prezent un nume important pe piata IT din Romania.

Expirat
Consultant GSM Bucuresti  -  KTech Electronics

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles