de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

CONSULTANT FONDURI NERAMBURSABILE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Verifica eligibilitatea solicitantului, conform cerintelor din Ghidul Solicitantului;
Oferă consultanta in vederea finantarii proiectului;
Pregateste informaţia si documentarea in vederea realizării proiectului;
Redacteaza cererea de finantare, studiul de fezabilitate si planul demobilitate in functie de specificul proiectului;
Pregateste forma finala a proiectului si asigura depunerea sa fizica sau online, conform cerintelor din Ghidul Solicitantului;
Participa la implementarea corespunzatoare a proiectelor aflate in derulare.
Intocmeste cereri de plata
Intocmire dosare achizitie in functie de cerintele autoritatii finantatoare.
Gestionarea beneficiarilor diplomat si corespunzator in vederea eficientizarii realizarii documentelor necesare.

Descrierea jobului

Experienta in scrierea si implementarea de proiecte pe fonduri structurale intre 0-2 ani, respectiv 3 - 5 ani
Cunostinte temeinice in ceea ce priveste programele de finantare nerambursabile cu fonduri UE cat si guvernamentale.
Capacitatea de a lucra independent, fara supervizare sau indrumare, dar si in echipa;
Loialitate, profesionalism, punctualitate, atentie la detalii, proactivitate
Buna capacitate de analiza si sinteza;
Foarte bun coechipier
Buna capacitate de mobilizare si eficienta in lucrul sub presiunea timpului

Oferta
Posibilitatea de a lucra cu o echipa profesionista, tanara si dinamica.
Posibilitatea de coordonare a echipei
Pachet salarial motivant, in functie de experienta si performanta.
Bonusuri anuale in functie de rezultate.
Persoanele interesate de aceasta pozitie pot aplica si direct prin transmiterea CV-ul-ui insotit de o scrisoare de intentie la adresa de e-mail office@sigm-projects.eu . Confidentialitatea aplicarii este asigurata.

SIGM HOME PROJECTS SRL este o firmă privată cu capital românesc, lider pe piata de proiectare si consultanta din regiunea Nord Est raportat la cifra de afaceri, numar de proiecte realizate si dimensiunea echipei de specialisti, specializată în oferirea de servicii de proiectare si consultanţă strategică şi consultanţă în management de top, cu un real impact asupra dezvoltării comunităţii şi a mediului de afaceri. Prezenţa noastră de 7 ani pe piaţa de proiectare si consultanţă în managementul proiectelor din România s-a concretizat în elaborarea şi implementarea cu succes a numeroase proiecte de anvergură, finanţate din fonduri europene nerambursabile, în valoare totală de peste 300 milioane de euro.

Unul dintre principalele noastre obiective se referă la dezvoltarea și construirea unei echipe de oameni talentati si pasionati de proiectare si consultanta, perfect armonizata cu misiunea, obiectivele si strategia firmei, prin sprijinirea inițiativelor, promovarea entuziasmului, dezvoltarea talentelor si recompensarea rezultatelor.

Daca esti o persoana entuziasta, organizată, axata pe dezvoltare profesionala si personala continua, pui pasiune in ceea ce faci si te simti excelent intr-un mediu de lucru profesionist, te invitam sa te alaturi echipei noastre!

SIGM HOME PROJECTS SRL caută Consultant fonduri nerambursabile pentru biroul de consultanta din Iasi. Dacă eşti o persoană entuziasta, axata pe dezvoltare profesionala si personala continua, pui pasiune in ceea ce faci si te simti excelent intr-un mediu de lucru profesionist, te invitam sa te alaturi echipei SIGM HOME PROJECTS SRL ! La SIGM HOME PROJECTS SRL vei fi implicat în proiecte si misiuni de proiectare de anvergura si vei avea ocazia sa inveti si sa te perfectionezi continuu alaturi de cei mai buni experti în domeniu.

Expirat
CONSULTANT FONDURI NERAMBURSABILE  -  SIGM HOME PROJECTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles