Publicat 12 Mai 2010 | Expiră 13 Iun 2010

Consultant Fonduri Europene

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent de studii superioare economice
-Experienta in elaborarea si/sau implementarea de proiecte finantate prin fonduri nerambursabile ( in special POS DRU, POS CCE, POR, FEADR) – MINIM 3 PROIECTE
-Cunostinte solide in elaborarea proiectiilor financiare, calcul si interpretare indicatori financiari si elaborare analize cost-beneficiu
-Gandire analitică si abilitati foarte bune de organizare si planificare
-Cunostinte avansate de Office ( in special Excel)
-Cunostinte solide de limba engleza
-Rezistent la stres
-Spirit de achipa
-Punctual

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Întocmirea cererii de finanţate conform cu specificaţiile solicitate de Ghidul Solicitantului
-Elaborarea planului de afaceri şi a studiului de fezabilitate pentru proiectele de investitii
-Întocmirea bugetelor proiectelor
-Elaborarea proiecţiilor financiare, a analizei cost-beneficiu, calcularea şi interpretarea indicatorilor financiari
-Întocmirea de memorii justificative
-Managementul proiectelor ( dosare de achizitii, dosare de plata, rapoarte de progres)
Beneficii:
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung în domeniul consultanţei pentru accesarea fondurilor nerambursabile
-Accesul la o gamă largă de proiecte
-Salariu fix si comisioane atractive, in functie de rezultate

Descrierea companiei

Societate de consultanta si proiectare.
Partener al tuturor persoanelor juridice si autoritatilor publice in vederea accesarii fondurilor europene.
Firma noastra a fost infiintata in anul 2008 cu scopul de a oferi asistenta si consultanta firmelor si autoritatilor publice pentru accesarea fondurilor europene.
Oferim cele mai bune servicii de consultanta si asiguram cea mai buna colaborare!

Expirat
Consultant Fonduri Europene  -  SC P&C Q-BECK CONSULTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles