Consultant fonduri europene

Tanasa Gabriel PFA 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Canditatul ideal pentru acest post este persoana perseverenta, care isi doreste sa evolueze constant;
  • Sa-i placa sa vorbeasca cu oamenii;
  • Sa-i placa vanzarile, este intotdeauna entuziast.

Descrierea jobului

  • Se lucreaza in Ploiesti, la birou, la un program de 8 ore.
  • Nu cerem experienta deoarece avem traning-uri atat despre vanzari cat si despre fondurile europene, vei invata totul la noi.
  • Se lucreaza pe comision, cu cat faci o treaba mai buna cu atat esti platit mai bine, comisioanele sunt foarte atractive.
  • Responsabilitatea consultantului este de a aduce noi clienti companiei si de a pastra legatura cu acestia pe parcursul colaborarii.

Compania noastra se ocupa cu obtinerea de fonduri europene & guvernamentale nerambursabile.
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.