CONSULTANT FONDURI EUROPENE

Kingspor S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experiență de cel putin 1 an în dezvoltarea de proiecte cu fonduri europene sau alte programe de finanțare nerambursabile (POSCCE, POSDRU, POR, POCU, POC, scheme deajutor de stat, Fonduri Norvegiene, Orizont 2020, scheme de minimis naționale sau alte programe);

Experiență în realizare de previziuni financiare;

Experiență în analiza fluxului de numerar;

Experiență în dezvoltarea bugetelor complexe;

Experiență în elaborarea bugetelor de investiții prevăzute de legislația națională (HG nr. 28/2008 sau HG nr. 907/2016);

Experiență în elaborarea de studii de fezabilitate, planuri de afaceri, planuri de marketing, planuri de comunicare;

Capacitatea de a lucra autonom si a lua decizii pe cont propriu;

Bune abilitati de comunicare orala si scrisa

Poate lucra in echipa respectand dinamica si ritmul grupului.

Descrierea jobului

Va lua contact cu multe industrii și cu o gamă foarte largă de tipuri de clienți;

Intocmeste si monitorizeaza bugetele de proiect;

Gestioneaza electronic documentele proiectelor;

Intocmeste planuri de afaceri,cereri de finantare , de studii de fezabilitate, planuri de marketing, planuri de comunicare;

Gestioneaza și realizează proiectele în toate etapele lor (scriere, implementare, decontare și monitorizare);

Gestionează eficient activităţii de corespondenţă (telefoane/fax-uri, e-mail-uri, către colaboratorii, partenerii firmei si structurile externe);

Asigură suport la organizarea activităţilor tehnice şi de achiziţii, asamblarea şi aranjarea dosarelor ce conţin documentaţiile de finanţare, raportări tehnice, financiare intermediare/finale, copii xerox, scanare documentaţii;

Misiunea noastra este de a satisface nevoile cat mai multor clienți. Fiind orientati permanent spre satisfactia clienților, punem accent pe seriozitate, corectitudine si calitatea serviciilor , ne dezvoltam continuu si cautam persoane tinere care vor sa se alature unei firme in continua expansiune.
Noi credem ca succesul este strans legat de profesionalismul, motivatia si sentimentul de apartenenta a oamenilor care lucreaza aici. Promovam dezvoltarea profesionala si canalizarea energiei personale in vederea atingerii obiectivelor si construirii unei relatii durabile cu clientii nostri, bazata pe incredere si calitatea serviciilor.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022