de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Consultant fonduri europene

1 post

Candidatul ideal

Ne-ar plăcea să faci parte din echipa noastră dacă:

  • ai experiență în munca pe proiecte mari (de peste 1 mil. euro), finanțate prin fonduri europene (obligatoriu);
  • ai coordonat minimum 5 proiecte, de la scriere, depunere, urmărire, până la cereri de rambursare și follow-up (obligatoriu);
  • ai competențe de limba engleză la nivel avansat (obligatoriu);
  • deții permis de conducere categoria B;
  • ești o persoană organizată, disciplinată și atentă la detalii.

Descrierea jobului

Vei beneficia de un grad de autonomie ridicat în munca ta, fiind implicat(ă) în:

  • întocmirea și depunerea cererilor de finanțare și a documentelor conexe;
  • monitorizarea implementării proiectelor la Beneficiari;
  • participarea la întâlnirile de evaluare a proiectelor;
  • elaborarea și depunerea cererilor de plată/rambursare;
  • pregătirea rapoartelor solicitate de Autoritățile Finanțatoare (ex. rapoarte de progres);
  • evaluarea atingerii indicatorilor stabiliți în cererea de finanțare și propunerea de măsuri corective dacă e cazul.
Postul presupune si deplasări în țară, cam 1-2/lună (cu durata de o zi pentru distanțele mai scurte și de două zile pentru cele mai lungi). Evident, îți vom pune la dispoziție o mașină și tot ce mai ai nevoie pentru ca să îți desfășori munca în condiții optime. :)

Avem sediul în Cluj-Napoca, pe strada Teleorman nr. 33 și suntem o echipă de 33 de persoane, formată în special din ingineri pe partea electrică, dar și termică. Dincolo de profilul de ingineri vei găsi oameni prietenoși, modești, naturali și dispuși să te ajute atunci când pot face acest lucru, o atmosferă caldă și primitoare.

Pe lângă beneficiile salariale, avem și o serie de activități și beneficii non-financiare. Poți găsi mai multe informații despre ele pe site-ul nostru, dar hai mai bine să-ți povestim direct! :)

Servelect este o companie specializată în identificarea şi implementarea de soluții care îmbunătățesc procesele și reduc costurile în industrie și clădiri comerciale.

Consultant fonduri europene  -  SC SERVELECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles