Publicat 23 Iun 2019 | Expiră 24 Iul 2019

CONSULTANT FONDURI EUROPENE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experimentat, capabil de a lua rapid decizii corecte, organizat, bun cunoscator al programelor si masurilor de finantare nerambursabila

Descrierea jobului

  • Consilierea clienţilor privind accesarea de fonduri nerambursabile;
  • Orientarea beneficiarilor către produsele ce corespund nevoilor acestora;
  • Identificarea solutiilor de finantare pentru potentiali beneficiari;
  • Consultanţă asupra modului de intocmire a studiului de fezabilitate pentru finanţări nerambursabile;
  • Întocmirea cererii de finanţate conform specificaţiilor solicitate de către fiecare ghid;
  • Întocmirea planului de afaceri şi indrumarea specialistilor in realizarea studiului de fezabilitate conform indicaţiilor oficiale;
  • Întocmirea bugetelor proiectelor;
  • Elaborarea proiecţiilor financiare, analizei cost-beneficiu, calcularea şi interpretarea indicatorilor financiari-reprezinta un avantaj;
  • Verificarea conformităţii documentelor transmise de către beneficiar şi necesare ca şi anexe ale proiectului;
  • Consultanta si asistenta oferita beneficiarilor in implementarea proiectelor prin intocmirea de dosare de achizitie, de memorii justificative, rapoarte de progres etc.
  • Calcularea punctajului proiectelor (dupa caz);
  • Comunicarea cu autoritatile de management, organismele intermediare sau alte organisme implicate.

Companie consultanta fonduri europene ce detine un portofoliu bogat in domeniu, cu o prezenta de peste 10 ani pe piata specifica.

Expirat
CONSULTANT FONDURI EUROPENE  -  PRIM CONSULTING GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles