Publicat 02 Oct 2020 | Reactualizat 23 Oct 2020 | Expiră 01 Nov 2020

CONSULTANT FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE/ACHIZITII

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Achizitii, Audit / Consultanta, Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

- Persoana optimista cu atitudine pozitiva;
- Persoana care lucreaza cu pasiune, cu dorinta de a se dezvolta personal si profesional, orientata spre rezultate;
- Persoana responsabila, implicata in activitate, cu disponibilitate pentru deplasari pe teren, care sa aiba abilitati foarte bune de comunicare;
- Persoana analitica, disciplinata, ordonata, motivata de dorința de a învața permanent;
- Persoana care sa aiba (obligatoriu) urmatoarele calitati: seriozitate, punctualitate, atentie la detalii, rezistenta la stres si la activitatea cu termene limita.
- Abilitati conceptuale in realizarea de materiale scrise
- Experienta in managementul proiectelor finantate din fonduri nerambursabile sau domenii conexe constituie un avantaj
- Cunostinte in domeniul achizitiilor publice
- Abilitati de analiza, sinteza si furnizare de solutii prompt!!
- Abilitati de lucru simultan pe mai multe proiecte si activitati
- Capacitatea de a lucra independent

Descrierea jobului

- scriere/implementare proiecte Fonduri Europene Nerambursabile în perioada curenta a programului de finantare și, pentru ca ne gandim la o colaborare pe termen lung, deschidere de a lucra si in perioada urmatoare a programului de finantare (2021 – 2027).Programe operaționale: Programul Operațional Infrastructură Mare, Programul Operațional Competitivitate și Programul Operațional Regional;
- mentinerea legaturilor cu institutiile publice in vederea obtinerii in termen a documentelor necesare desfasurarii activitatii;
- consultarea in permanenta a modificarilor legislative referitoare la obtinerea avizelor si acordurilor;
- pregatire, verificare si depunere documentatii in vederea depunerii la verificatorii de proiecte;
- evaluarea tehnica si financiara a documentatiilor de achizitie publica;
- elaborare documente specifice activitatii.

Societatea comercială SIGM – HOME PROJECTS SRL vine in intampinarea clientilor cu Consultanta Proiecte Fonduri Europene/Proiectare/Achizitii publice. A fost fondată în anul 2011 din dorinţa de a veni în întâmpinarea cerinţelor clienţilor în domeniul proiectării de clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, dorind în acest fel să impună noi standarde de calitate în ceea ce priveşte serviciile oferite. Având ca prioritate satisfacţia clienţilor, societatea este orientată către cerinţele clientului şi caută să îmbine personalitatea şi nevoile fiecăruia dintre aceştia vis-a-vis de proiect cu experienţa acumulată în acest domeniu astfel încât rezultatul să fie optim.

CONSULTANT FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE/ACHIZITII  -  SIGM HOME PROJECTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles