Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

Consultant Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Eşti o persoană ambiţioasă?
ţi doreşti independenţă financiară?
Eşti dornic de a cştiga fără a fi ngrădit dect de propriile limite?
ţi doreşti o carieră n domeniul financiar-bancar ?
Doreşti să te afirmi, să ţi creezi şi să ţi dezvolţi propria afacere?

Cerinţe: studii superioare – sau student n an terminal, cunoştinţe operare computer – MS Office, spirit de echipă, abilităţi de comunicare, seriozitate şi responsabilitate.

Descrierea jobului

Alături de ECG România vei avea oportunitatea de a realiza aceste obiective.
A lucra alături de ECG România înseamnă a face parte dintr-o organizaţie care te încurajează să te dezvolţi şi să îţi pui în valoare întregul tău potenţial, înseamnă a fi alături de o companie dinamică, de renume, înseamnă să lucrezi alături de profesionişti!

Responsabilităţile vor include: Promovarea produselor financiare ale partenerilor ECG România, contactarea clienţilor, discuţii cu clienţi, analiza documentelor şi sprijinirea clienţilor în completarea formularelor, centralizarea de formulare.

Descrierea companiei

ECG România, membru al AWD Group,
liderul firmelor indepedente din Europa ce oferă servicii de consultanţă financiară

Expirat
Consultant Financiar  -  European Consulting Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles