Consultant Financiar

Adisdei Ecom S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Spirit antreprenorial;
  • Deschis catre dezvoltare si persistent in actiuni;
  • Autodisciplinat si orientat spre rezultate;
  • Gandire in solutii;
  • Imagine adecvata si punctualitate;
  • ​Dispus sa isi iasa din zona de confort.
Cerinte:
  • Studii medii/superioare;
  • Disponibilitate de acreditare ISF;
  • Aspect definit de profesionalism;
  • Punctualitate si seriozitate;
  • Acces la laptop/calculator cu camera;
  • Familiarizat cu pachetul Office.

Descrierea jobului

Atributii:
  • Analizarea nevoilor si necesitatilor clientilor;
  • Prezentarea solutiilor financiare personalizate fiecarui client in parte;
  • Mentinerea legaturii cu clientii din portofoliu si fidelizarea lor;
  • Planificarea financiara a bugetelor;
  • Organizarea programului saptamanal;
  • Participarea activa la cursuri si traininguri de dezvoltare atat profesionala, cat si personala.

Beneficii:
  • Accesarea unui program de dezvoltare continua oferit de companie in mod gratuit;
  • Oportunitatea accesarii pozitiilor de management dupa absolvirea cursurilor de baza;
  • Promovare pe baza de criterii fixe;
  • Beneficii pe baza de performanta si fara o limita superioara;
  • Excursii si evenimente oferite de companie;
  • Incurajarea dezvoltarii constante;
  • Atmosfera de lucru placuta si sustinere constanta;
  • Acces la informatii de actualitate referitoare la piata financiara.

Tipul contractului: part-time/fulltime, pe baza de colaborare, full-remote

Suntem o companie de peste 50 de ani ca si istoric pe piata, iar misiunea acesteia este sustinerea educatiei financiare a generatiilor viitoare, implementarea acesteia in familiile din Romania si din strainatate si depasirea deficitului economic al populatiei. Punem in practica aceasta viziune prin miscari de ameliorare a penuriei de informatii din sfera financiara si educarea in masa a oamenilor pentru depasirea regresului economic si construirea unei sigurante.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022