Consultant financiar

Oraș de lucru
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vrei să faci parte dintr-o echipă care schimbă în bine viața oamenilor din România? Jobul acesta este pentru tine! Căutăm CONSULTANȚI FINANCIARI!

Suntem în căutare de oameni pasionați de împartașirea cunoștințelor din domeniul financiar și care sunt dornici de a-și dezvolta o carieră antreprenorială.

Descrierea jobului

În calitate de consultant financiar vei prospecta piața, îți vei dezvolta un portofoliu de clienți cu care mai apoi vei menține legatura și vei construi o relație.

Poți face parte din echipa noastră chiar daca nu ai experință în domeniu deoarece te vom învăța totul de la zero cu ajutorul unor cursuri interne care se organizează la nivel de companie. Vei beneficia de tot suportul necesar ca să devii consultant financiar.
!!! Vei fi remunerat DOAR sub formă de comision.

Dacă vrei să ajuți la consolidarea educației financiare în România te așteptam în echipa noastră!
Publicat 18 ian. 2022 Reactualizat 15 feb. 2022 Expiră 17 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos